SSS


1. ne zaman cevap alabilir miyim?

Re: Sorularınızı biz gittikten sonra en kısa sürede cevap verilecektir. Ürünlerimiz ve belgili tanımlık fiyat acil ihtiyacı vardır, lütfen telefonu aç ve böylece daha fazla öncelik sipariş verilebilir bizi arayın.

2. bizim logo veya şirket adı ekleyebilirim?

Re: Tabii ki, biz, baskı, serigrafi gibi eklemek için çeşitli yöntemler lazer oyma, Kafesli döşeme yazdırma, vb sağlar.

3. toprak #39; m değil görmeye ne ihtiyacım var, başka bir şey?

Re: Elbette! Yukarıdaki listeleri ne varsa sunmak, bu yüzden daha fazla bilgi için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen bir örnekleme vardır. Sorgunuz için bekliyoruz ve biz yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

4. tasarım bizim için yapabilir misin?

Re: Evet. Akrilik ürünler tasarım ve işleme teknolojisi deneyimli profesyonel bir ekibe sahibiz. Sadece senin fikrin anlat veya gerçeğe dönüştürmek yardımcı olacak sonra görüntüleri, kurunuz.

5. ne kadar bir örnek almak için bekleyebilirsiniz?

Re: örnek ücret ve bizim teyit dosyaları gönder parasını ödedikten sonra örnekleri deliveryin 3 için hazır olacak ~ 7 gün. Örnekleri express tarafından gönderilir ve 3'te ulaşmak ~ 5 gün. Hızlı hesabınızı kullanmak veya bir hesap varsa bize ön ödeme.

6. örnek ücreti ödenecektir?

Re: üretim emri onaylandıktan sonra Evet, bu size iade edilecektir.

7. planladığını #39; s ödeme şartları?

Re: PayPal, T/T veya Western Union ile ödeme kabul ediyoruz. Hangi sen tercih etmek, biz-ecek göndermek lütfen bize ayrıntılı bilgi.

8. Planladığını #39; s fiyat şartlarından?

Re: genel olarak biz EXW veya FOB fiyat, uzun mesafe taşımacılığı ve kararsız yakıt fiyatlarının yüksek risk için sunuyoruz. Lütfen bize anlayabiliyorum umuyoruz.

9. planladığını #39; s sevkiyat yöntemleri?

Re: Okyanus gemiler, hava ikmal veya Express (EMS, UPS, DHL, TNT ve FEDEX) olabilir. Bu yüzden sipariş yerleştirmeden önce bize tercih edilen modunuzu ulaşım ve nakliye ücreti onaylamak için lütfen.

10. ürünlerim özelleştirilmiş alabilirim?

Re: emin! Biz özel akrilik ürünlerde uzmanlaşmış bulunmaktadır ve sipariş gereksinimlerinize göre yapılacaktır. Kendi fabrikamızda Shenzhen, Çin, hoş geldiniz bizim şirket herhangi bir zamanda ziyaret etmek zorundayız!