---- Hakkında Acryl Çin ----


Nasılsın ve hoş geldin! 1998 yılında kurulan Acryl China Co., Limited, özel olarak akrilik akrilik ürünlerinin tasarım, araştırma, geliştirme, üretim ve pazarlamaya ayrılmış bir yüksek teknolojiye sahip bir kuruluştur. HK'de bulunan şirket, Shenzhen, Çin Halk Cumhuriyeti'nde, tasarım, imalat ve Anakara pazarının sorumluluğunda olan Shenzhen Xian fenglong Industrial Co., Ltd. Adını taşıyan bağlı ortaklıklarından biridir. Şimdi, Acryl Çin 200'den fazla vasıflı çalışanı ve 5000 üzerinde metrekare modern fabrika alanı var.



Akrilik Çin, akrilik kupa, akrilik fotoğraf çerçevesi, akrilik kağıt, akrilik kozmetik ekran, akrilik mücevher ekranı, elektronik ürünler ekranı, akrilik otel malzemeleri, akrilik broş-ure tutucu, akrilik ofis kırtasiye malzemeleri, akrilik sigara ve şarap ekranı vs. Bu alanlardaki geniş uzmanlık ve esneklik, global müşterilerin taleplerini karşılamaya ve yenilik arayışlarında onlara yardımcı olmasını sağlar . Acryl Çin'in olağanüstü gelir durumu, güney Çin'in önde gelen bir akrilik imalat şirketi haline geldiğini açıkça ortaya koyuyor.


Acryl China, "Önce Kalite" ye devam etmeyi taahhüt eder. Ve o en iyi makine ekipmanı, bir ve sıkı kalite yönetim sistemi ve çok güçlü Ar-Ge ekibi var. Şimdiye kadar 1000'den fazla ürün türü doğdu ve bu sayı her yıl% 20 oranında artmaktadır. Tüm avantajlarımızı ve uzmanlık alanlarımız müşterilerin rahatlamalarını sağlar ve Acryl China, gelenek ve toplum için giderek daha fazla mükemmel iş üretir. Buna ek olarak, Acryl Çin, sosyal, çevresel ve ekonomik alanlarda dengeli, sürdürülebilir bir gelişme vizyonu sağlamayı taahhüt eder. Şirket, yenilikçilik, teknolojik yakınsama ve ürün ömrü döngüsüne "yeşilleşmek" kavramını dahil etti. Buna Ar-Ge, üretim, lojistik ve müşteri hizmetleri dahildir. Şirket ayrıca, enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve CO2 emisyonlarını en aza indirmeyi taahhüt ediyor.



İleriye dönük olarak, Akryl Çin, küresel akrilik endüstrisi bile Çin'in gelişimini sağlamaya devam edecek. Şirket, sürekli değişen küresel müşterilerin taleplerinde zorlukları atmaya ve yeniliği sağlamaya adamıştır.




Tarihimiz ve gelişme


1998
Acryl Çin Co, Ltd Kurulmuş.
1999-2005 Temelde Amerika pazarını geliştirmek.
2006-2009 Her yıl sırasıyla Shenzhen (Çin) Uluslararası Hediyelik Eşya ve Ev Fuarı, Mega Show, Çin Pekin Uluslararası Sergisine katılın.
2009 Araştırma ve kendi fotoğraf çerçevesi marka geliştirmek 8 tip ve ülke çapında hizmet sistemi kurmak.
2011 Invest ve Shenzhen Media Group ile High-end karakter röportaj programı "Marka ve Servet" başlatmak.
2012 Akrilik sigara paketi ve ekran standı için ülke çapındaki sigara markalarının akrilik üretim üssü olarak adlandırılmalıdır.
2012-2014

Neredeyse tüm reklam fuarlarına ve otel malzemeleri sergilerine tüm natio'da katılın.

2014-2016 Yıllık üretim değeri 10 milyon doları aştı.
2016 Las Vegas, ABD'de GlobalShop 2016'ya katılın ve birçok Amerikalı müşteriyle arkadaş olun. Aynı zamanda fabrikamızı 5000 metrekareye genişlettik.
2017 Almanya'yı ziyaret edin ve Euroshop sergisine katılın.




Ticaret ve Pazar