———— Akrilik Çin hakkında————


Merhaba ve hoş geldiniz!Akrilik Çin'Co, Limited, 1998'de kurulan özel akrilik productsand #39 profesyonel adanmış bir yüksek teknoloji şirket gibi; Tasarım, araştırma, - ları, üretimi ve pazarlaması geliştirmek. O, HK, dayalı Shenzhen Xian fenglong Industrial Co, Ltd, tasarım, üretim ve Mainlandand #39 sorumlu adında bir tamamına sahip olduğu dışında ise iştirakleri Shenzhen, Çin anakara, Pazar s var. Şimdi, akril Çin 200'den fazla kalifiye çalışanı ve 5.000 metre kare modern fabrika alanına sahiptir.Akrilik Çin endüstrinin en kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir ve uçtan uca çözümler, hemen hemen her akrilik kaplama imalatı, akrilik kupayı, akrilik fotoğraf çerçevesi, akrilik kağıt ağırlığı, akrilik kozmetik görüntü, akrilik takı ekran, elektronik ürün görüntüleme, akrilik otel malzemeleri, akrilik broch-ure tutucu, akrilik Ofis Kırtasiye malzemeleri, akrilik Sigarave şarap görüntü vs. Geniş bir uzmanlık ve esneklik bu alanlarda global müşterilerinin taleplerini karşılamak ve onlara onların peşinedüşmelerinde yardımcı için izinyenilik. Akrilik Chinaand #39; s üstün gelir açıkça belirtiyor ki, o Çin'in güneyinde önde gelen akrilik üretim şirketi haline gelmiştir.


Akrilik Çin'Co. Ltd kararlı Oturumlarýnda kalýcý olan kalite ilk ideal olduğunu. Ve shehasthe en iyi makine ekipman, bir ve sıkı kalite yönetim sistemi ve çok güçlü Randamp; D takım. Bugüne kadar burada doğmuş ürünlerin 1000'den fazla türü vardır ve sayısı her yıl % 20 oranında büyüyor. Tüm avantajları ve özel akrilik Çin özel - ers ve toplum için daha mükemmel işler üretmek ve dinlenmek için müşteriler garanti sağlar.Buna ek olarak, akril Çin dengeli, sürdürülebilir kalkınma sosyal, çevresel ve ekonomik alanda bir vizyon edinmiştir. Şirket yenilik, teknolojik yakınsama ve andquot; kavramı dahil olan gidiş greenandquot; ürün yaşam döngüsü. Bu Randamp; içerir D, üretim, lojistik ve müşteri hizmetleri. Şirket enerji verimliliği en üst düzeye çıkarma ve CO2 emisyonları en aza indirilmesi için kararlıdır.İleriye yönelik, akril Çin Çin bile küresel akrilik sanayi geliştirme taklit etmek devam edecek. Şirket sürücü yenilik ve zorluklar içinde küresel değişen customersand #39 almaya kararlıdır; talepleri.
Bizim geçmiş andamp; geliştirme


1998
Akrilik Çin Co., Ltd. kuruldu.
1999-2005Ağırlıklı olarak Amerika pazarı geliştirmek.
2006-2009Shenzhen(China) Uluslararası Hediyelik ve eve adil, Mega Show, Çin Pekin Uluslararası Sergi sırasıyla her yıl katılmak.
2009Araştırma ve kendi markamız fotoğraf çerçevesinin 8 türleri içinde geliştirmek ve ülke çapında servis sistemi kurmak.
2011Yatırım ve yüksek-son karakter röportaj programı "Marka ve zenginlik" Shenzhen medya grubu ile başlatın.
2012Akrilik sigara paketi yapmak ve görüntülemek için akrilik üretim Bankası stand olarak ülke çapında sigara markaları tarafından adlandırılmış.
2012-2014

Neredeyse tüm reklam fuarlara katılmak ve otel sergiler arasında bütün natio sağlar.

2014-2016Üretim yıllık değeri $ 10 milyon doları aştı.
2016GlobalShop 2016 yılında Las Vegas, ABD ve birçok Amerikan müşteriler ile yapılmış arkadaşlar katılın. Aynı zamanda, bizim fabrika 5000 metrekare için genişletilmiş.
2017Almanya ziyaret edin ve Euroshop fuarına katılacak.
Ticaret andamp; Markett